PUBLIC SPEAKING, czyli Mówca Kreatywny i WYKŁAD MOTYWACYJNY – nowość na eventy

wpis w: Aktualności | 0

PUBLIC SPEAKING, czyli Mówca Kreatywny, Wykład Motywacyjny – nowość na eventy

Uczestnicy takiego inspirującego wystąpienia otrzymują:
INSPIRACJĘ do działania
NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIE – spotkanie z ciekawą osobowością
MOTYWACJĘ – jeśli jemu się udało uda się i mi… przecież już znam drogę!
WIEDZĘ W PIGUŁCE – na wiele tematów w zależności od osoby, którą zapraszamy

To propozycja dla Firm, które już wiele widziały i wiele atrakcji przerobiły. To coś zupełnie nowego, innego – inspirującego.
Wykłady motywacyjne są prowadzone przez znane osoby, które zrobiły karierę w różnych dziedzinach, a więc różna była tez ich droga do sukcesu. Jak im się to udało? Jak dotarły na szczyt? Jakie trudności musiały po drodze pokonać?
Taki event – to zastrzyk pozytywnej energii i wiele cennych wskazówek, które można wykorzystać w codziennym życiu zawodowym, to konkretna inspiracja, podana w bardzo przystępnej formie. Jest rozrywka, poznawanie świata, zaglądanie za kulisy show biznesu, wręcz obcowanie z Gwiazdą.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo różne osobowości, Gwiazdy mniejszego i większego formatu, różne tematy – poniżej przykładowe osoby, które mogą Państwo za naszym pośrednictwem zaprosić:
 
lukasz-jakobiak-R1
Łukasz Jakóbiak, opowie o tym, jak kreatywność, wytrwałość i sukces pozwalają realizować marzenia i cele. Na przykładzie swojej historii udowadnia, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł na siebie, jest możliwy do zrealizowania. Jakóbiak już na samym początku zawodowej drogi przekuł porażkę w sukces – brak zainteresowania ze strony telewizji jego osobą zmotywował absolwenta dziennikarstwa do stworzenie swojego własnego, autorskiego programu „20m2 Łukasza”.
dorota_wellman1
Dorota Wellman.Kobieta – Wulkan. Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Jej żywiołem jest prowadzenie programów na żywo, gdzie wszystko może się zdarzyć! Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program “Miasto kobiet”. Felietonistka Wysokich Obcasów.
Jak połączyć pracę zawodową i szczęście rodzinne? Dlaczego nie warto bać się zmian? Jak budować zespół?
Dorota chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami, wiedzą i kompetencjami podczas wykładów motywacyjnych…
 
kuzniar
JAROSŁAW KUŹNIAR, doświadczony dziennikarz radiowy i telewizyjny. Trójka, Radio ZET, TVN 24, TVN. Te marki mówią same za siebie. Zmieniał je, szedł do przodu. Obecnie w TVN24 jest gospodarzem pasma Poranek TVN24. W piątki prowadzi na antenie TVN24 program „Rozmowa bardzo polityczna”. Skutecznie przekazuje swoją wiedzę z „tamtej strony kamery” podczas szkoleń i warsztatów medialnych. Laureat Wiktora 2013 w kategorii Prezenter Telewizyjny. Mistrz mediów społecznościowych. Najpopularniejszy polski dziennikarz na Twitterze.
Jego specjalność to szkolenia medialne –  przygotowanie do wystąpień publicznych: wewnątrz i na zewnątrz firmy; przed kontrahentami; przed mediami (prasa/radio/telewizja).
porada
Jakub Porada, dziennikarz i politolog. Związany z TVN24, Dzień Dobry TVN.
Aktor Scen Muzycznych z pięcioletnim doświadczeniem na deskach Teatru Muzycznego w Gliwicach – dzięki czemu dysponuje zarówno wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną na temat techniki pracy z głosem, jego emisji oraz sposobów skutecznej komunikacji. Zdobyte doświadczenia wykorzystuje w objaśnianiu w jaki sposób mówić skutecznie.
Wykładowca uniwersytecki, prowadził szkolenia medialne m.in. na SWPS i Uniwersytecie Śląskiem. Autor 3 książek:,,Chłopaki w Sofixach’’, oraz dwóch znakomicie przyjętych powieści turystycznych: ,,Porada da radę’’ i ,,Polska da radę’’. Pasjonat podróży małych i dużych, udowadniający na spotkaniach motywacyjnych, że warto w nie ruszać w każdym wieku i niezależnie od grubości portfela.
Prowadzi szkolenia medialne i z wystąpień publicznych.
 

18kinga-baranowska-atakuje

Kinga Baranowska – ZDOBYŁA SWÓJ DZIEWIĄTY OŚMIOTYSIĘCZNIK GASHERBRUM II ! Wspinaczka na najwyższe szczyty świata wymaga najpierw wielu miesięcy koncentracji, przygotowań, zdyscyplinowanego treningu.Trzeba nauczyć się tego co ważne, skupienia na priorytetach, rozwijania w sobie stale siły i odwagi – mówi Kinga Baranowska. Potem, już w najwyższych górach świata odbywa się bezkompromisowa walka – z pogodą, warunkami, z samym sobą. Trzeba stale dokonywać wyborów, podejmować decyzje, dobrze i sprawnie współpracować z innymi. Najważniejsze kroki do celu: Jak powstaje plan wyprawy? Co trzeba przewidzieć, organizując wyprawy w zupełnie obcym kraju, innej kulturze, religii? Przygotowanie organizmu. Rola psychiki, motywacji grupowej i automotywacji. Trudne wybory, podejmowanie najważniejszych decyzji w ciągu paru sekund. Rola współpracy w grupie. Czy niepowodzenia dodają skrzydeł? Jak to jest gdy się zawraca 100 metrów przed szczytem? Czy sukces może zawrócić w głowie? Niebezpieczeństwa sukcesu. Dlaczego warto mieć pasje. Wykład motywacyjny ilustrowany jest zdjęciami oraz filmem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *