Christmas Party Natalia Janoszek spotkanie z Gwiazdą motywacja i integracja

wpis w: Aktualności, Nowości | 0

natalia

Spotkanie z Gwiazdą – Natalia Janoszek, bo Boże Narodzenie obchodzi cały Świat….

To nietypowa propozycja na Christmas Party, ale przecież oryginalność jest obecnie bardzo w cenie i mam nadzieję, że zarówno Państwo jak i Państwa Goście docenią wartość tego spotkania akurat w czasie Bożego Narodzenia ;-)

Natalia Janoszek – aktorka, wokalistka, tancerka, a także prezenterka telewizyjna, wielokrotna MISS, konferansjerka i pisarka… Bielszczanka z urodzenia, Warszawianka z charakteru, Kobieta o milionie twarzy – podróżująca miedzy Bollywood, Hollywood a Polską.

Christmas Party – Właśnie ze względu na swoje podróże rekomendujemy rozmowę z Natalią właśnie w tym szczególnym okresie w roku. Opowie nam o różnych sposobach obchodzenia Bożego Narodzenia na świecie, o prezentach, Elfach, Mikołaju, choince i skarpecie. Co się je, co pije, kiedy tańczy a kiedy wpada w melancholię, o kolędach i piosenkach świątecznych.

Christmas Party – Mimo, że w Indiach tylko 3 % mieszkańców to chrześcijanie – Boże Narodzenie obchodzi się z nie mniejszą „pompą” niż w Europie… A że dekorują czasem bananowce zamiast choinek… ;-)

natalia bollywood_1Natalia zadebiutowała rolą Aafreen w produkcji Bollywood “Dreamz”. W 2014 roku wzięła udział w amerykańskim dokumencie “The Green Fairy” opowiadającym historię absyntu. Na ostatnim festiwalu w Cannes 2017 miał swoją europejską premierę film, w którym zagrała główną rolę „The Chicken Curry Law”.

Wielokrotnie gościła w programach telewizyjnych m.in. „Pytanie na Śniadanie”, u Wojtka Jagielskiego czy w Dzień Dobry TVN. Doskonała Tancerka, Wokalistka – osoba komunikatywna i wyróżniająca się osobowością oraz znajomością Świata i innych Kultur…

natalia bollywood_2

W 2016 wydała książkę „Kulisy Bolllywood” – świat kolorów i blichtru Indii – widziany okiem zwykłej dziewczyny.

Jej praca to przygoda pełna zaskakujących momentów, zabawnych sytuacji i niebezpiecznych zwrotów akcji.

Jak wygląda plan filmowy i co na nim robią tłumy ludzi? Ile jest wytwórni w Indiach i w ilu językach kręci się filmy? Jak cenzuruje się historie miłosne i jak mają się one do rzeczywistości? Dlaczego gwiazdy filmowe budują w swych domach własne świątynie i godzą się na aranżowane małżeństwa?

Natalia z pasją opowiada o tym niezwykłym egzotycznym świecie, kraju pełnym sprzeczności i niezwykłych obyczajów. Czy wiecie Państwo: Kiedy nie należy zakładać czerwonej bransoletki i białego sari? Dlaczego Hindusom nie podobają się blondynki? Dlaczego pary nie całują się na ulicy, a mężczyźni chodzą za rękę? Dlaczego kobieta nie może kupować alkoholu? Gdzie mieści się 90% indyjskiego złota? Dlaczego mężczyźni przebierają się za kobiety? NIE??? O tym również opowiada Natalia…

Takie spotkanie trwa około 2 godzin. Natalia jest osobą otwartą, chętnie pozuje do zdjęć i rozmawia z Uczestnikami nawiązując z nimi przyjacielskie relacje.

Christmas Party#Natalia Janoszek#spotkanie z ciekawym człowiekiem#mówca motywacyjny#

Bez nazwy 26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *